Irodavezető munkatársat keresünk Orosházára

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Orosháza
2017. 06. 15. 14:24

Irodavezető munkatársat keresünk Orosházára!

• Elvárás:
Minimum középfokú végzettség, de inkább közgazdász vagy mérnöki diploma
Nagyfokú precizitás és pontos munkavégzés, szakmai igényesség
Magas szintű MS Office programismeret
Kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban
Angol nyelv aktív ismerete

• Feladatok:
ez egy nemzetközi cég, ezért a legfontosabb az európai irodákkal való kapcsolattartás
a vállalkozás teljes körű adminisztrációja, ügyintézése
A be- és kimenő számlák kezelése, nyilvántartása

• Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
C kategóriás jogosítvány
logisztikai tapasztalat
további idegen nyelv ismerete

Fényképes önéletrajzát E-mailen várjuk: office.hu@bascon.pl

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése