Fizikai, segéd, betanított munka

Cégünk Csőszerelő/betanított munkás munkakörre keresi új csapattagjait

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Orosháza és környéke
Fizetés: Bruttó 350000 - 0 / hónap
2020. 03. 09. 13:52

Légy Te is sikersztorink része!

Létszámbővítés miatt több munkakörre is új munkatársat keresünk.

Egy fiatalos, lendületes, hosszú távú munkahelyet biztosítunk számodra, ahol megbecsüljük munkádat. Ehhez elengedhetetlen, hogy Te is a csapat része akarj lenni, és tudj együtt dolgozni társaiddal.

Ha ambiciózus, sikerorientált embernek tartod magad, aki személyiségét tekintve megbízható, szorgalmas, akkor küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat, hogy mielőbb felvehessük veled a kapcsolatot és elkezdhessük a közös munkát.

Mi Rád vagyunk kíváncsiak, nem a végzettséget igazoló dokumentumodra.

Esetleg van egy ismerősöd, haverod, aki szintén beillik a cégfilozófiánkba? Jelentkezzetek mindketten, és dolgozzatok együtt nálunk!

Feladatok:

A Te feladatod lesz: csőszerelés (Víz-, gáz-, központi fűtésszerelő) munkakör, szakmunkás csapattárs feladatainak segítése

Munkavégzés helye: rugalmas, multirégió, főként Békés és Csongrád megye

Elvárások:

Munkádhoz szükséges lesz:

  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzés képessége

Előnyök:

Örülünk, ha:

  • dolgoztál már hasonló területen
  • van hegesztésben szerzett jártasságod
  • energikus vagy, akit motivál a sok munka
  • nem zökkentenek ki a munka során fellépő akadályok
  • Orosháza és környéke lakhellyel rendelkezel

Amit kínálunk:

Amit nálunk kapsz:

  • fiatalos munkamorál
  • teljesértékű csapattagság
  • céges autó
  • munkavégzéshez szükséges munkaruha és eszközök
  • fizetett utazással töltött munkaóra
  • teljes munkaidős bejelentett munkaviszony
  • bruttó 350.000 ft kezdőfizetés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése