Cégünk Csőszerelő/betanított munkás munkakörre keresi új csapattagjait

CSD System Kft.

Bruttó 350 000 Ft / hónap
2020. 03. 09.

Légy Te is sikersztorink része!

Létszámbővítés miatt több munkakörre is új munkatársat keresünk.

Egy fiatalos, lendületes, hosszú távú munkahelyet biztosítunk számodra, ahol megbecsüljük munkádat. Ehhez elengedhetetlen, hogy Te is a csapat része akarj lenni, és tudj együtt dolgozni társaiddal.

Ha ambiciózus, sikerorientált embernek tartod magad, aki személyiségét tekintve megbízható, szorgalmas, akkor küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat, hogy mielőbb felvehessük veled a kapcsolatot és elkezdhessük a közös munkát.

Mi Rád vagyunk kíváncsiak, nem a végzettséget igazoló dokumentumodra.

Esetleg van egy ismerősöd, haverod, aki szintén beillik a cégfilozófiánkba? Jelentkezzetek mindketten, és dolgozzatok együtt nálunk!

Feladatok

A Te feladatod lesz: csőszerelés (Víz-, gáz-, központi fűtésszerelő) munkakör, szakmunkás csapattárs feladatainak segítése

Munkavégzés helye: rugalmas, multirégió, főként Békés és Csongrád megye

Elvárások

Munkádhoz szükséges lesz:

  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzés képessége

Előnyök

Örülünk, ha:

  • dolgoztál már hasonló területen
  • van hegesztésben szerzett jártasságod
  • energikus vagy, akit motivál a sok munka
  • nem zökkentenek ki a munka során fellépő akadályok
  • Orosháza és környéke lakhellyel rendelkezel

Amit kínálunk

Amit nálunk kapsz:

  • fiatalos munkamorál
  • teljesértékű csapattagság
  • céges autó
  • munkavégzéshez szükséges munkaruha és eszközök
  • fizetett utazással töltött munkaóra
  • teljes munkaidős bejelentett munkaviszony
  • bruttó 350.000 ft kezdőfizetés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!